Rowery miejskie - Baltica Bicycles
Rower szosowy Baltica Sopot stalowy
Rower szosowy Baltica Sopot szmaragdowy

wybierz wersję

ROWERY SZOSOWE

Baltica Sopot

szmaragdowy

Baltica Sopot

stalowy

strona główna  /  sklep  /  rowery szosowe

PL

PL

/

EN

EN

Jaki powinien być idealny miejski rower szosowy? Prace projektowe nad każdym rowerem zaczynamy od postawienia tego samego, najważniejszego pytania.

 

Nie inaczej było i tym razem. Projektując rowery Baltica zawsze staramy się wczuć w rolę przyszłych użytkowników. Badamy ich oczekiwania, przewidujemy
wątpliwości, wykorzystując przy tym własne doświadczenie i obserwacje. Tworząc model Sopot, naszym głównym zamiarem było połączenie zalet rowerów szosowych z funkcjonalnością roweru miejskiego.

W konstrukcji roweru zastosowaliśmy ramę o klasycznej, sportowej geometrii w zestawie z unikatowym, dedykowanym widelcem szosowym. Lekkie koła wyposażyliśmy w opony szosowe o niskim oporze toczenia. Projektując układ napędowy, nie mogliśmy natomiast pozostać obojętni na obecny trend w zakresie jednobiegowych rowerów typu ostre koło i singlespeed. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej i zaproponować własne, wyjątkowe rozwiązanie pozwalające na połączenie zalet obu systemów. Zdecydowaliśmy się na wyposażenie modelu Sopot w tylną piastę ze zintegrowanym hamulcem typu torpedo, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Zestaw ten wspomogliśmy dodatkowo przednim hamulcem szczękowym, gwarantując tym samym odpowiednią skuteczność hamowania w każdych warunkach. Przy doborze pozostałych komponentów, zawsze priorytetem była dla nas prostota, wytrzymałość i niska masa produktu, dzięki czemu, z wynikiem 10,3 kg, nasza retro szosówka może bez kompleksów konkurować wagowo z rowerami aluminiowymi.

 

Efekt bez wątpienia robi wrażenie. Baltica Sopot to piękna, dopracowana w każdym calu miejska szosówka, której osiągi zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

 

 

 

23
28,9
425

 

Jeśli zdarza Ci się manewrować wąskimi uliczkami lub przeciskać między samochodami, to szybko docenisz wąską szosową kierownicę o szerokości 425 milimetrów. Pewny i wygodny uchwyt

w każdej sytuacji zapewnia dodatkowo stylowa, korkowa owijka, a klasyczny kształt typu baranek daje możliwość zmiany pozycji w czasie jazdy.

 

Szosowe opony Schwalbe Lugano o szerokości 23 milimetrów to doskonałe połączenie niskich oporów toczenia oraz komfortu. Delikatny bieżnik pomaga utrzymać  przyczepność na mokrej nawierzchni tak, abyś zawsze czuł się pewnie. Kiedy po raz pierwszy wsiądziesz

na Sopot, odniesiesz wrażenie, że koła kręcą się same.

 

28,9 kilometra na godzinę. To prędkość jaką Baltica Sopot osiąga przy kadencji osiemdziesięciu obrotów na minutę, odpowiadającej spokojnej jeździe. To wszystko za sprawą optymalnie dobranego przełożenia napędu. Teraz już wiesz dlaczego to właśnie Sopot jest postrachem miejskich ścieżek.

Matematyka nie kłamie. Zobacz co liczby mówią o miejskich rowerach szosowych Baltica.

dowiedz się więcej

OD POMYSŁU DO PRODUKTU

 

Szosowe opony Schwalbe Lugano o szerokości 23 milimetrów to doskonałe połączenie niskich oporów toczenia oraz komfortu. Delikatny bieżnik pomaga utrzymać przyczepność na mokrej nawierzchni tak, abyś zawsze czuł się pewnie. Kiedy po raz pierwszy wsiądziesz

na Sopot, odniesiesz wrażenie, że koła kręcą się same.

 

28,9 kilometra na godzinę.

To prędkość jaką Baltica Sopot osiąga przy kadencji osiemdziesięciu obrotów na minutę, odpowiadającej spokojnej jeździe. To wszystko za sprawą optymalnie dobranego przełożenia napędu. Teraz już wiesz dlaczego to właśnie Sopot jest postrachem miejskich ścieżek.

 

Jeśli zdarza Ci się manewrować wąskimi uliczkami lub przeciskać między samochodami, to szybko docenisz wąską szosową kierownicę o szerokości 425 milimetrów. Pewny i wygodny uchwyt w każdej sytuacji zapewnia dodatkowo stylowa, korkowa owijka, a klasyczny kształt typu baranek daje możliwość zmiany pozycji

w czasie jazdy.

Jaki powinien być idealny miejski rower szosowy? Prace projektowe nad każdym rowerem zaczynamy od postawienia tego samego, najważniejszego pytania.

 

Nie inaczej było i tym razem. Projektując rowery Baltica zawsze staramy się wczuć w rolę przyszłych użytkowników. Badamy ich oczekiwania, przewidujemy wątpliwości, wykorzystując przy tym własne doświadczenie i obserwacje. Tworząc model Sopot, naszym głównym zamiarem było połączenie zalet rowerów szosowych z funkcjonalnością roweru miejskiego.

W konstrukcji roweru zastosowaliśmy ramę o klasycznej, sportowej geometrii w zestawie z unikatowym, dedykowanym widelcem szosowym. Lekkie koła wyposażyliśmy w opony szosowe o niskim oporze toczenia. Projektując układ napędowy,
nie mogliśmy natomiast pozostać obojętni na obecny trend w zakresie jednobiegowych rowerów typu ostre koło i singlespeed. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej i zaproponować własne, wyjątkowe rozwiązanie pozwalające na połączenie zalet obu systemów. Zdecydowaliśmy się na wyposażenie modelu Sopot w tylną piastę ze zintegrowanym hamulcem typu torpedo, zapewniając jednocześnie komfort użytkowania, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Zestaw ten wspomogliśmy dodatkowo przednim hamulcem szczękowym, gwarantując tym samym odpowiednią skuteczność hamowania w każdych warunkach.
Przy doborze pozostałych komponentów, zawsze priorytetem była dla nas prostota, wytrzymałość i niska masa produktu, dzięki czemu, z wynikiem 10,3 kg, nasza retro szosówka może bez kompleksów konkurować wagowo z rowerami aluminiowymi.

 

Efekt bez wątpienia robi wrażenie. Baltica Sopot to piękna, dopracowana w każdym calu miejska szosówka, której osiągi zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Chcesz pierwszy wiedzieć o promocjach, wydarzeniach i nowościach?

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o akcjach promocyjnych, wydarzeniach i nowościach?

 

Znajdziesz tutaj stylowe damskie i męskie

rowery miejskie. Gdy wybierzesz już swój

wymarzony model, zajrzyj do działu

z wyjątkowymi akcesoriami rowerowymi.

 

INFORMACJE

Copyright 2017 Baltica Bicycles. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

SKLEP 

MEDIA

BALTICA

WITAMY NA BALTICABICYCLES.COM