UWAGA: Przerwa wakacyjna 30.08-10.09. Wszystkie zamówienia zrealizujemy po naszym powrocie.
darmowa dostawa od 199 PLN | 28 dni na zwrot | 24 miesiące gwarancji | rowery wysyłamy w całości
marka

Od 2015 roku produkujemy i dostarczamy naszym klientom jedne z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych rowerów miejskich na polskim rynku. Marka Baltica powstała z połączenia wieloletniej pasji i potrzeby stworzenia wyjątkowych rowerów, wyróżniających się jakością, stylem i funkcjonalnością. Właśnie dlatego wszystkie rowery Baltica montowane są ręcznie w Polsce, z wykorzystaniem komponentów pochodzących od renomowanych, w głównej mierze europejskich dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

 

Styl i jakość produkowana we Włoszech

 

Trzon naszej oferty stanowią ponadczasowe, stalowe rowery, które swój wyjątkowy charakter zawdzięczają pięknym ramom lutowanym ręcznie pod Mediolanem w niewielkiej rodzinnej manufakturze z ponad 40-letnią tradycją. Spod ręki włoskich mistrzów wychodzą ramy dopracowane w każdym calu, a podobnej jakości wykonania połączeń i dbałości o szczegóły próżno szukać w produktach wytwarzanych na masową skalę. Całości dopełnia atrakcyjny, minimalistyczny design oraz starannie dobrane komponenty. W efekcie produkty Baltica stanowią idealny wybór dla klientów szukających wygodnych w użytkowaniu, a zarazem ładnych rowerów miejskich, które niezawodnie posłużą przez długie lata.

 

Bądź EKO z Baltica Bicycles

 

Od początku naszej działalności jesteśmy świadomi, że jako firma mamy istotny wpływ na nasze otoczenie – zarówno środowiskowe, jak i społeczne, a od naszych decyzji zależeć będzie to, czy przyczynimy się do poprawy, czy pogorszenia jego stanu. W związku z tym koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu postanowiliśmy wdrożyć już na etapie projektowania produktów i poszukiwania dostawców. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy lokalne, zarówno polskie, jak i europejskie firmy, uwzględniając ich historię, model działania i podstawowe wartości. Dokładamy także wszelkich starań aby zarówno proces produkcji, jak i obsługi zamówień był możliwie najbardziej przyjazny środowisku. Podczas pakowania i zabezpieczania rowerów do minimum ograniczyliśmy wykorzystanie tworzyw sztucznych, stosując przede wszystkim tekturę z łatwością nadającą się do ponownego przetworzenia. Co więcej zastosowanie bezpośredniego modelu sprzedaży, w którym klient otrzymuje produkt bezpośrednio od producenta z pominięciem pośredników hurtowych i detalicznych, nie tylko pozwoliło nam na zagwarantowanie najlepszego stosunku jakości do ceny oraz najwyższej jakości obsługi, ale również na ograniczenie zużycia energii oraz materiałów potrzebnych do dodatkowego transportu, opakowania, zabezpieczenia i magazynowania towarów.

 

 

W dzisiejszych czasach rynek przepełniony jest towarami niskiej jakości, a produkty europejskie nierzadko uważane są za unikatowe i luksusowe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom coraz to bardziej świadomych klientów postanowiliśmy wrócić do korzeni przemysłu rowerowego. W efekcie powstała marka Baltica, będąca jedynym w swoim rodzaju połączeniem dziesięcioleci doświadczenia, doskonałego rzemiosła i klasycznego wzornictwa. Oferowane przez nas produkty spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników i pozwalają na podkreślenie ich indywidualnego charakteru. Wierzę, że pasja rozwijana przez lata treningów i startów w imprezach kolarskich, uzupełniona zaawansowaną wiedzą inżynierską, pozwoli na wyznaczenie nowego kierunku w świecie dwóch kółek.

 

Jakub Polakowski

założyciel Baltica Bicycles

 

Największym wyróżnieniem jest dla nas Wasze zaufanie. Z tych nagród jesteśmy jednak równie dumni.

Młoda Firma Roku

 

Nagroda Specjalna

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl