darmowa dostawa od 199 PLN | 28 dni na zwrot | 24 miesiące gwarancji | rowery wysyłamy w całości
projekty indywidualne

Marzysz o rowerze w Twoim ulubionym kolorze? Jeśli jeszcze nie mamy go w naszej standardowej ofercie, wyprodukujemy go dla Ciebie na zamówienie. 

 

1. Wyślij nam wiadomość na info@balticabicycles.com. Określ jaki model i kolor Ciebie interesuje - do dyspozycji masz aż 213 kolorów z palety RAL Classic. Jeśli nie możesz się zdecydować opisz nam swój wymarzony kolor, a my zaproponujemy Tobie kilka jego wariantów.

2. W ciągu 24 godzin otrzymasz wizualizację roweru w wybranym kolorze/kolorach. 

3. jeśli zdecydujesz się na zamówienie, poprosimy Ciebie o potwierdzenie szczegółów zamówienia oraz wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Koszt indywidualnego lakierowania roweru to 100 PLN.

4. Na adres email otrzymasz potwierdzenie zamówienia.

5. Twój wymarzony rower dotrze do Ciebie w ciągu 4-6 tygodni od złożenia zamówienia.

 

Poza zmianą koloru istnieje również możliwość zamówienia roweru w indywidualnym, niestandardowym rozmiarze lub o zmienionej specyfikacji.

 

 

ROWERY DLA FIRM I HOTELI


 

Szukasz atrakcyjnych rowerów jako nagród w konkursie organizowanym przez Twoją agencję? Potrzebujesz roweru reklamowego, który skutecznie wyróżni Twojego klienta? A może potrzebujesz niezawodnych i stylowych rowerów hotelowych dla gości Twojego hotelu? Niezależnie jaki biznes prowadzisz, postaramy się dobrać rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

 

Oprócz naszej standardowej gamy modelowej, na zamówienie jesteśmy w stanie przygotować rowery w dowolnym kolorze z palety RAL, oznaczyć je Twoim logo oraz wykonać indywidualną grafikę. Współpracujemy z agencjami marketingowymi i eventowymi, dostarczając standardowe lub specjalne rowery jako nagrody w konkursach, czy elementy akcji promocyjnych i reklamowych. Obsługujemy również hotele w zakresie dostaw rowerów hotelowych dla gości, które na życzenie możemy dostosować do kolorystyki hotelu, oznaczyć logo hotelu, czy wyposażyć w dodatkowe akcesoria i nośniki reklamowe.

 

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą rowerów dla firm, agencji marketingowych i hoteli zapraszamy do kontaktu:

 

info@balticabicycles.com

 

(+48) 668 422 232

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl